Arbiter training eigen leden

Gepubliceerd op 28 oktober 2023 om 21:07

Op vrijdag 3 november zijn we binnen onze vereniging gestart met een arbiter training. Een aantal leden hebben interesse getoond in een dergelijke training en hebben zich hiervoor aangemeld.

Gert-Jan van de Ven zal met behulp van een aantal voorspelers gedurende 4 of 5 bijeenkomsten de training verzorgen. Deze training is openbaar, iedereen die geïnteresseerd is mag daarbij een kijkje komen nemen.

Tijdens de eerste bijeenkomst heeft Gert-Jan informatie verstrekt over de manier waarop hij de training gaat geven. Alle deelnemers (Gerard Belgers, Theo van Hout, Wout Loeffen, Herman Reijers en Kees de Haas) hebben een map met informatie gekregen die ze thuis al vast door kunnen nemen:

  • Het wedstrijdreglement
  • Het Spel- & Arbitragereglement (SAR)

 

Het geven van deze training aan eigen leden is weer een verrijking van onze vereniging. Het komt herhaaldelijk voor dat er tijdens wedstrijden discussies ontstaan over toepassing van de regels. Hoe meer leden (goed) op de hoogte zijn van de spelregels, hoe meer duidelijkheid er zal zijn.

Voorlopig zijn de volgende datums ingepland:

  • les 2: za. 2 dec, aanvang 10.00 uur
  • les 3: za. 16 dec, aanvang 10.00 uur
  • les 4: vr. 22 dec, aanvang 19.30 uur
  • les 5: onder voorbehoud / nog te plannen

 

Wij wensen alle deelnemers veel succes!