PK-inschrijvingen

Gepubliceerd op 17 september 2023 om 13:55

Naast de reguliere competitie kunnen leden van de KNBB zich ook inschrijven voor de Persoonlijke Kampioenschappen. Alle disciplines zijn hierbij mogelijk waarbij spelers afhankelijke van hun niveau in een bepaalde klasse worden ingedeeld.

Deze kampioenschappen vinden in de weekenden plaats.

Via eventuele voorwedstrijden kun je je plaatsen voor de Districtsfinale. De best geklasseerde spelers plaatsen zich vervolgens voor de Gewestelijke finale om uiteindelijk te worden toegelaten tot de Landelijke finale.

Ook onze vereniging stelt het Biljarthome zo’n zes à zeven keer per seizoen beschikbaar voor deze PK-wedstrijden.

 

Voor dit seizoen hebben 11 leden van onze vereniging zich ingeschreven voor één of meer PK’n.

 

Wij wensen alle spelers veel succes!

 

Het programma en de resultaten zijn via deze link te volgen.